Dnia 6 czerwca dzieci z grupy ‘Biedronki” oraz 7 czerwca „Wiewiórki” wybrały się do biblioteki na spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Zaproszenie do wspólnego czytania przyjęli Pan Roman Długi – komendant OSP w Krzemieniewie i Pan Marcin Skrzypczak– aspirant Zespołu Dzielnicowego w Krzemieniewie oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jan Szkudlarczyk i zastępca Wójta Gminy Krzemieniewo Pan Radosław Sobecki, którzy przeczytali nam m.in. opowiadania o strażaku, policjancie, wiersze „Okulary” i „Murzynek Bambo”. Po przeczytaniu książeczek przedszkolaki chętnie odpowiadały na pytania związane z przeczytanym tekstem. Wspólnie bawiliśmy się w zabawę pantomimiczną oraz wysłuchaliśmy wiersza „Lokomotywa”. Otrzymaliśmy kolorowanki, pamiątkowe książeczki, zakładki do książek oraz słodkie upominki. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Serdecznie dziękujemy Pani Annie Weber za zaproszenie, rozwijanie zainteresowań czytelniczych i wprowadzenie nas w świat książek. Dziękujemy również przybyłym gościom za poświęcony czas i zaangażowanie.Galeria zdjęć: