Nasze przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskiej   "AKCJI  CZYSTY  ANIOŁEK"  zorganizowanej  przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. Celem akcji była zbiórka środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin i przekazanie ich do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej. Honorowy patronat nad akcją objął Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznik Praw Dziecka. Zebrane środki czystości przekazane zostaną do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzemieniewie. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, dzięki którym dzieci przyniosły tak wiele środków czystości do przedszkola. Każda osoba, której nie jest obojętna sytuacja potrzebujących pomocy dzieci, mogła dać coś od siebie.
Uczmy nasze dzieci dzielić się z innymi i pomagać potrzebującym. Jeszcze raz dziękujemy darczyńcom.

Akcję Czysty Aniołek zorganizowaliśmy w Publicznym Przedszkolu w Krzemieniewie. W naszym przedszkolu mamy pięć grup przedszkolnych. W akcję włączyły się wszystkie grupy: Jeżyki, Wiewiórki, Biedronki, Motylki i Pszczółki. Na nasz apel odpowiedziało wielu rodziców, dzięki którym dzieci przyniosły środki czystości. Zgromadzone środki przekazaliśmy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. wsza akcja charytatywna w naszym przedszkolu. Staramy uczyć nasze dzieci dzielić się z innymi i pomagać potrzebującym. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc potrzebującym.Galeria zdjęć: