8 grudnia 2017 r. w grupie „PSZCZÓŁKI” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Tematem przewodnim były zabawy zimowe. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od układania historyjki obrazkowej, dobierania podpisów do obrazków, wykonywania obliczeń w zakresie 10, aż po wykonanie wspólnie z rodzicami bałwanków ze skarpetek, ryżu i kolorowych ozdób. W czasie zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, przepiękna wystawa prac w sali ,,Pszczółek” oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie.Galeria zdjęć: