Dziś Agatka Franek z grupy MOTYLKI odebrała nagrodę za wyróżnienie w wojewódzkim  konkursie plastycznym „Bądź EKO, działaj EKO!” w kategorii wiekowej: dzieci przedszkolne oraz dzieci klas I-III szkół podstawowych. Temat konkursu brzmiał: Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie! Konkurs zorganizowany był przez  Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Celem Konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Agatka otrzymała dyplom oraz cenną nagrodę rzeczową. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszej wychowance.Galeria zdjęć: